Náhradní potahy na matrace ROTEXIM

Ochranný potah na matraci přispívá k hygieně Vašeho lůžka. Chraňte svoji matraci a tím prodlužte její životnost! Naše potahy na matrace vyrábíme z kvalitního matracového úpletu z 100% polyesteru v bílé barvě. 

  

Hledáte vícero možností jak chránit Vaši matraci? Jedny z užitečných věcí jsou chrániče matrací prošívané, nepropustnélemované. Nezapomínejme na prostěradla a přehozy, které plní ochrannou i estetickou funkci.


1 položka

  • Typy katalogů
    • Obrázkový výpis

Potah na dětskou matraci

  • od 349 Kč

Dostupnost do 5 dnů i

Náhradní potah na matraci se zipem. Ochranný potah Fontána ze 100% polyesterového matracového úpletu. Prošitý…Ochranné potahy na matrace nabízíme v  provedení Poezie o gramáži 200 g/m2. Použitím krycích potahů na matrace prodlužujete životnost matrace a zvyšujeme hygienu i komfort spánku. Matraci také dobře ochrání matracové chrániče, které mají na rozích 4 gumy a spolehlivě tak drží na matraci.

Ochranné potahy na matrace jsou vyrobeny z kvalitního matracového úpletu z 100% polyesteru v bílé barvě. Zachytí až 60 % všech nečistot! Zároveň odděluje vaše tělo od jádra matrace, a tak nedochází k jejímu propocení. Krycí potah absorbuje vlhkost z vašeho těla a poté ji zase postupně uvolňuje.

Kontaktujte nás

Podpořte nás na Facebooku Podpořte nás na Google+ Podpořte nás na INSTAGRAMu Sledujte nás na Twitteru Sledujte nás na Pinterestu

registrační ochranné známky BONEX® a K1®

HIPPOinvest Development, a.s.

Sehnoutkova 17
503 04 Černožice

Česká republika
Tel.: +420 495 420 062
Fax: +420 495 420 064
E-mail: eshop@vrcholspanku.cz


Registrace je snadná, prostě zadejte svou e-mailovou adresu a potvrďte svůj souhlas se zpracováním svých osobních údajů, tj. v tomto případě e-mail, jméno a příjmení (stačí iniciály)

Objednat newsletter