Úvod Potahy na matrace

Náhradní potahy na matrace

Ochranný potah na matraci přispívá k hygieně Vašeho lůžka. Chraňte svoji matraci a tím prodlužte její životnost! Naše potahy na matrace vyrábíme z kvalitního matracového úpletu z 100% polyesteru v bílé barvě. 

potah na matraci - Fontána
potah na matraci - Poezie

Jak nejlépe chránit matraci?

Z důvodu velkého objemu objednávek nebudou do konce roku 2017, přijímány již žádné objednávky na potahy s výjimkou dětských.

Hledáte vícero možností jak chránit Vaši matraci? Jedny z užitečných věcí jsou chrániče matrací prošívané, nepropustnélemované. Nezapomínejme na prostěradla a přehozy, které plní ochrannou i estetickou funkci.


1 položka

  • Typy katalogů
    • Obrázkový výpis

Potah na dětskou matraci

  • od 399 Kč

Dostupnost Ušijeme pro Vás na míru i

Náhradní potah na matraci se zipem. Ochranný potah Fontána ze 100% polyesterového matracového úpletu. Prošitý…

NovinkaOchranné potahy na matrace nabízíme v dvojím provedení. Potah na matraci Fontana o gramáži 100 g/m2potah na matraci Poezie 150 g/m2. Použitím krycích potahů na matrace prodlužujete životnost matrace a zvyšujeme hygienu i komfort spánku. Matraci také dobře ochrání matracové chrániče, které mají na rozích 4 gumy a spolehlivě tak drží na matraci.

Ochranné potahy na matrace jsou vyrobeny z kvalitního matracového úpletu z 100% polyesteru v bílé barvě. Zachytí až 60 % všech nečistot! Zároveň odděluje vaše tělo od jádra matrace, a tak nedochází k jejímu propocení. Krycí potah absorbuje vlhkost z vašeho těla a poté ji zase postupně uvolňuje. Největší rozměr ochranného potahu na matrace je 180x200 cm.