Úvod Plážová lehátka

Plážová lehátka

Plážová lehátka skládací najdou využití doma, u vody i při kempování. Skládací lehátka oceníte například na kamenitých plážích. Už nebudete cítit každý kamínek jako na dece. Plážová lehátka na opalování jsou tvořena 3 částmi měkkého pěnového polyuretanu (dříve molitanu) o síle 2,5 cm nebo 1,8 cm a potahem z 100% bavlny. Naše plážové lehátko skládací má praktická ucha, po složení lze lehátko pohodlně vzít jako tašku. Toto zboží vysoké kvality je vyrobeno z materiálů pocházejících z EU.


1 položka

  • Typy katalogů
    • Obrázkový výpis

plážové lehátko nové desény

  • 469,00 Kč Cena s DPH

Dostupnost Poslední kusy i

Plážové molitanové skládací lehátko nové desény o rozměru 2,5x60x180 cm cm české výroby, vrchní…Zpříjemněte si den u bazénu a pořiďte si skládací plážové lehátko na opalování. Můžete si tak lehnout přímo do trávy nebo písku, aniž by po vás lezli mravenci nebo vás šimrala tráva. Plážová lehátka využijete také při kempování. Místo obyčejné karimatky si s sebou vezměte tohle skládací lehátko a spěte v pohodě i ve stanu. Potahy na plážová lehátka jsou vyrobeny z kvalitní bavlny a mají moderní vzor.

Doporučujeme přibalit si matracové chrániče. Budete si tak jistí, že vždy spíte v čisté posteli! Matracové chrániče s gumou se snadno a rychle navlékají na matraci. Jejich podstata tkví v tom, že nepropustí váš pot k jádru matrace a odvádí vlhkost pryč. Dají se srolovat, a nezaberou v kufru tolik místa.