Úvod Magazín Nákupní rádce nejen na VÁNOCE

VÁNOCE se nezadržitelně blíží - buďte připraveni

vanoce1

Pro malé děti :

Náš sortiment je zaměřen na praktičnost, proto je těžké vybrat pro malé děti něco z naší nabídky. Přesto si dovolíme Vám představit náš barevný sedací vak, ze kterého budou mít děti radost. Vidíme to především, když máme 3x do roka otevřenu podnikovou prodejnu a malé děti, které přijdou nakupovat s maminkami, se velmi rády válejí na našich vystavených sedacích vacích a taburetech.

Pro maminky :

Naše maminky je nejlepší zabalit do úžasného měkoučkého županu. A pokud k tomu přidáte antistresový polštář, určitě neprohloupíte. Vždyť jsou to většinou ony, které dělají Vánoce takové, že na ně rádi vzpomínáme i po letech, kdy máme vlastní děti. Pokud ještě přidáte trochu exotiky v podobě prostěradla s bambusovým vláknem, uděláte jí jistě také radost. Protože opět je to maminka, kdo se zpravidla stará o domácnost a ocení pevnost bambusového vlákna a jeho antibakteriální vlastnosti.

Pro tatínky :

 S tatínky, to u nás bude horší, většina touží po elektronice, nářadí a tak podobně. Ale, co takhle francouzskou přikrývku? Vraťte ho o pár let zpět a přitulte se spolu opět pod jednu přikrývku. To přece žádný muž neodmítne.

Pro babičky :

Babičky jsou zaměřené především na praktické dárky, a proto je potěšíte, pokud dostanou účelný dárek. Z naší nabídky Vám můžeme doporučit ručníky a osušky, ty jsou velmi oblíbené. A pokud má babička již problémy se sezením, jsou vhodné také antidekubitní sedáky nebo sedáky z líné pěny. (V nejbližší době se opět objeví v naší nabídce)

Pro dědečky :

  Myslíme si, že velmi vhodným dárkem pro dědečky je klínový podhlavník. Nejen proto, že si rádi po obědě přečtou noviny, ale také proto, že již mají také své zdravotní problémy, i když to neradi přiznávají. A klínový podhlavník je velice vhodný jako doplněk pro podporu těla při sezení na posteli. 

vanoce

Kontaktujte nás

VELKOOBCHOD BONEX

E-mail velkoobchod

Tel.: +420 495 420 062
Fax: +420 495 420 064
E-mail: eshop@vrcholspanku.cz

DOPRAVA

bonex prikryvky

bonex polstare

Prostory k pronájmu

   30,- Kč/m2/měsíc

   areál 503 04 Černožice

Samostatně uzamykatelné haly v 1. a 2. patře.

  • 1460 a 1350 m2
  • parkoviště
  • rampa
  • výtah
  • sociální zařízení

     Bližší informace :

      495 420 062

Podpořte nás na Facebooku Podpořte nás na Google+ Podpořte nás na INSTAGRAMu Sledujte nás na Twitteru 

Registrace je snadná, zadejte svou e-mailovou adresu a potvrďte svůj souhlas se zpracováním osobních údajů

Objednat newsletter

prikryvky a polstare

Magazín

Ochranné známky BONEX® a K1®

Ušijeme Vám potahy na míru !!!