Úvod Magazín

Vítejte na vrcholspanku.cz

Produkty firmy HIPPOinvest Development, a.s zaručují kvalitní a zdravý spánek.

Náš hlavní výrobní program je zaměřen na výrobu prošívaných přikrývek polštářů. Náš široký sortiment rozdělujeme do pěti řad: Profesional, Profesional - aloe vera, Optimum, Exclusive a Celebrity. 

V našem průvodci naleznete tipy, rady a doporučení o kvalitním a zdravém spánku. Dále zde naleznete návody a postupy jak správne udžovat produkty na spaní apod.

Řada: Svrchní materiál: Výhody a určení:
Profesional 60 100% polyesterové mikrovlákno

kvalita/cena

Profesional 60 - aloe vera 100% polyesterového mikrovlákna se speciální úpravou aloe vera citlivá pokožka
Optimum 60 65% polyester, 35% bavlna kvalita/cena
Exclusive 95 65% polyester, 35% bavlna praní na 95°C - nejvhodnější pro alergiky
Celebrity 60 100% bavlněný satén nejvyšší kvalita, citlivá pokožka

Průvodce

Tipy jak vybrat přikrývku na spaní na celý rok

Výběr přikrývky se může zdát na první pohled jednoduchý. Rozhodně to tak ale není. Jak se vyznat v nepřeberném množství druhů přikrývek a jak vybrat přikrývku, která nám bude vyhovovat v zimě i v létě? To vám poradíme.

Průvodce: Jak vybrat správný polštář

Hledáte kvalitní polštář a nemůžete si z pestré škály rozhodnout, který polštář na spaní vybrat? Právě pro Vás jsme vytvořili jednoduchého průvodce: 

Jak vybrat správný polštář.

Jak si vybrat anatomický polštář na spaní

Přemýšlíte, jak si vybrat polštář na spaní? Doporučujeme vám anatomický polštář, který zajistí správnou polohu hlavy a páteře a preventivně vás ochrání před bolestí hlavy a zad. Anatomický polštář vybírejte s ohledem na materiál, tvar a tuhost.

Jak spát na anatomickém polštáři

Základem úspěšného dne je nepochybně kvalitní spánek, který si můžete dopřát nejen v noci, ale i během volného odpoledne. Není přece nad to, když si můžete po obědě pořádně zdřímnout. Tvrdý spánek poté zaručí nejen bytelné lůžko a perfektní matrace. Z velké části záleží i na výběru polštáře.

Jak vyprat přikrývku a polštář

Přemýšlíte nad tím, jak vyprat prošívanou přikrývku nebo polštář? Začněte výběrem vhodného prášku na praní. Na bílé přikrývky a polštáře používáme prášek určený pro praní bílého prádla.

Jak často měnit povlečení? Co člověk, to názor!

Přečtěte si, jak často měnit povlečení. Napovíme vám, že zohlednit musíte to, zda jste zrovna nemocní nebo zdraví jako rybičky, zda jste alergik, máte či nemáte dýchací obtíže, akné, ekzém, domácího mazlíčka, jestli je léto nebo zima, zda jste dospělák, senior, nebo převlékáte postel malému dítěti.

Odborné informace o našich výrobcích

Podrobné informace o prošívaných přikrývkách, polštářích a chráničích na matrace

vyráběných naší firmou v produktových řadách K1 Celebrity 60, K1 Profesional 60, K1 Exclusive 60, K1 Optimum 60K1 Profesional 60 aloe vera naleznete na jednotlivých webových stránkách produktů.

Vysvětlení pojmů

V této části Vám vysvětlíme význam některých slov, která pro Vás můžou být nesrozumitelná nebo moc odborná, a nebo si jen nejste jisti významem.

Jedná se převážně o textilní názvy, týkající se textilního bytového textilu z umělého vlákna jako jsou

potahy na matrace, prošívané přikrývkypolštáře

.

Nákupní rádce nejen na VÁNOCE

Přišel podzim a Vánoce se nezadržitelně blíží. Někdo shání dárky na poslední chvíli a někdo už v průběhu roku. Někdo dává rád dárky jen tak pro radost, někdo raději, aby byly praktické. Děti mají rády samozřejmě  krásné dárky, je jim jedno, jestli jsou účelné. My se Vám budeme snažit poradit, co z naší nabídky je vhodné jako dárek pro různé věkové kategorie. Snažíme se, aby dárky od nás byly nejen krásné, ale i účelné.

V létě jedině letní přikrývky !

Prohlédněte si celou nabídku letních přikrývek ►Přikrývku byste měli používat s ohledem na roční období. Jestliže jste zvyklý usínat pod přikrývkou i v létě, pořiďte si tenkou přikrývku. Vzpomeňte si na film Slunce, seno, erotika, k.de v Itálii používají pouze jakási prostěradla a pořiďte si tenkou letní přikrývku. Bude Vám pod ní příjemně a nebudete se zbytečně potit.