Plážová lehátka Bonex

Plážová lehátka skládací najdou využití doma, u vody i při kempování. Skládací lehátka oceníte například na kamenitých plážích. Už nebudete cítit každý kamínek jako na dece. Plážová lehátka na opalování jsou tvořena 3 částmi měkkého pěnového polyuretanu (dříve molitanu) o síle 2,5 cm nebo 1,8 cm a potahem z 100% bavlny. Naše plážové lehátko skládací má praktická ucha, po složení lze lehátko pohodlně vzít jako tašku. Toto zboží vysoké kvality je vyrobeno z materiálů pocházejících z EU.

Ceny pronájmu plážových lehátek neustále rostou. Cena za den se pohybuje okolo 135-550 Kč podle lokality. A najdou se i dražší. Proto mít svoje vlastní plážové lehátko se Vám vyplatí, zejména jedete-li na dovolenou k moři, kde máte lehátka za poplatek.


1 položka

  • Typy katalogů
    • Obrázkový výpis

plážové lehátko nové desény

  • 469 Kč Cena s DPH

Skladem

Plážové molitanové skládací lehátko nové desény o rozměru 2,5x60x180 cm cm české výroby, vrchní…

NovinkaZpříjemněte si den u bazénu a pořiďte si skládací plážové lehátko na opalování. Můžete si tak lehnout přímo do trávy nebo písku, aniž by po vás lezli mravenci nebo vás šimrala tráva. Plážová lehátka využijete také při kempování. Místo obyčejné karimatky si s sebou vezměte tohle skládací lehátko a spěte v pohodě i ve stanu. Potahy na plážová lehátka jsou vyrobeny z kvalitní bavlny a mají moderní vzor.

Pokud preferujete ubytování v chatičkách, doporučujeme přibalit si matracové chrániče. Budete si tak jistí, že vždy spíte v čisté posteli! Matracové chrániče s gumou se snadno a rychle navlékají na matraci. Jejich podstata tkví v tom, že nepropustí váš pot k jádru matrace a odvádí vlhkost pryč. Dají se srolovat, a tak vám v kufru nezaberou tolik místa.

Značka

Kontaktujte nás

VELKOOBCHOD BONEX

E-mail velkoobchod

Tel.: +420 495 420 062
Fax: +420 495 420 064
E-mail: eshop@vrcholspanku.cz

DOPRAVA

bonex prikryvky

bonex polstare

Prostory k pronájmu

   30,- Kč/m2/měsíc

   areál 503 04 Černožice

Samostatně uzamykatelné haly v 1. a 2. patře.

  • 1460 a 1350 m2
  • parkoviště
  • rampa
  • výtah
  • sociální zařízení

     Bližší informace :

      495 420 062

Podpořte nás na Facebooku Podpořte nás na Google+ Podpořte nás na INSTAGRAMu Sledujte nás na Twitteru 

Registrace je snadná, zadejte svou e-mailovou adresu a potvrďte svůj souhlas se zpracováním osobních údajů

Objednat newsletter

prikryvky a polstare

Magazín

Ochranné známky BONEX® a K1®

Ušijeme Vám potahy na míru !!!