Úvod Magazín V létě jedině letní přikrývky !

V létě jedině letní přikrývky !

Jakmile se trochu více oteplí, Vaše silná přikrývka začne být nevyhovující. V noci se začnete potit a je Vám horko? V tom případě uvítáte lehoučké letní přikrývky z naší nabídky. Více o jejích výhodách najdete níže.

Prohlédněte si celou nabídku letních přikrývek ►Přikrývku byste měli používat s ohledem na roční období. Jestliže jste zvyklý usínat pod přikrývkou i v létě, pořiďte si tenkou přikrývku. Vzpomeňte si na film Slunce, seno, erotika, kde v Itálii používají pouze jakási prostěradla  a pořiďte si tenkou letní přikrývku. Bude Vám pod ní příjemně a nebudete se zbytečně potit.

Výhody našich letních přikrývek

  • Jsou vhodné pro alergiky a astmatiky
  • Můžete je vyprat minimálně na 60°C
  • Jsou lehké, protože mají náplň s dutého vlákna
  • Navíc kvalitně prošité a olemované
  • A  neposlední řadě, je to český výrobek

letní přikrývka profesional panda letní přikrývka optimum

Jaká musí být letní přikrývka? Hlavně lehká a prodyšná, aby dýchala a sála pot. Aby se dodržela potřebná hygiena, musí být pratelná.

Letní přikrývka díky své nízké hmotnosti, rychle schne. Můžete si vybrat ze dvou provedení.

  • Mikrovlákno jako svrchní materiál - Jedná se o uměle vyrobené polyesterové vlákno, které je lehké, prodyšné a je vhodné pro alergiky. Vlákno je velmi pevné a odolné a neztrácí tvar ani po častém praní. Přikrývky z tohoto materiálu jsou lehké jako pírko.
  • Směsová tkanina bavlna/polyester jako svrchní materiál - Směsová tkanina bavlna/polyester skvěle dýchá a saje pot. Výroba bavlny z bavlníku probíhá bez použití chemikálií a vznikají tak zdravotně nezávadné produkty vhodné pro alergiky i kojence. Díky své jemnosti a savosti je bavlna vhodná právě pro všechny druhy lůžkovin - od povlečení, potahy, prostěradla, až po výplně matrací.

Gramáž našich letních přikrývek je 600g, což je pro letní období plně optimální. Naše přikrývka pro léto najdete pod označením

K1 PROFESIONAL 60, K1 PANDA a K1 OPTIMUM 60.