Úvod O firmě VELKOOBCHOD BONEX

Velkoobchod

                                        BONEX VÝROBCE BYTOVÉHO TEXTILU

                                          BONEX

                           Český výrobce bytového textilu

                                                                 

      Sortimentní katalog prošívaných přikrývek, polštářů a dalších výrobků pro hygienický spánek.

Tento katalog pro velkoobchod je určen pro hotely, penziony, ubytovací zařízení, vysokoškolské koleje, domovy mládeže, nemocnice, zdravotnická a lázeńská zařízení, seniorské a dětské domovy.

Prošívané přikrývky a polštáře z dutých vláken výrobkové řady MEDICAL FACIE 95MICRO 95 jsou určeny nejen pro alergiky, ale zejména jsou vhodné všude tam, kde jsou kladeny zvýšené nároky na hygienické
prostředí. Prošívané výrobky FACIE 95 a MICRO 95 byly vyvinuty především pro uživatelský sektor  nemocnic a hotelů. Vysoce k

valitní antibakteriální výplňové materiály zaručují nejvyšší odolnost proti mikroorganismům, vrchní materiál a speciální způsob prošití i šití jednotlivých výrobků umožňují praní až do 95 ° C, v případě potřeby i v častějších cyklech, bez tvarových či kvalitativních změn těchto výrobků.

       

FACIE 95

FACIE 95

Základním znakem výrobkové řady FACIE 95 je provedení přikrývek a polštářů v kvalitě, která dovoluje praní při 95 °C při současném zachování všech kvalitativních parametrů i příznivé cenové relace.

Tento program je veden jako tzv. vyvářecí a je určen především pro profesionální lůžková a zdravotnická zařízení a dětské domy. 

                                                     vyvářecí program

MICRO 95

MICRO 95

Základním znakem výrobků řady MICRO 95 je cenově příznivější provedení přikrývek a polštářů v kvalitě, která umožňuje časté šetrnější praní do 95 •c při současném zachování všech kvalitativních parametrů výrobků i při průmyslovém ošetřování. Tento tzv. vyvářecí program je určen především pro profesionální lůžková a zdravotnická zařízení.

                                                      TEPLOTA

Omyvatelný program

Omyvatelný program

Vlastnosti materiálu pro omyvatelné přikrývky a polštáře.

Je to značkový polyesterový úplet se zátěrem z ekologicky čistého polyurethanu, který se dováží z EU, zabraňující protékání tekutin. Materiál zaručuje v podélném i příčném směru paroprodyšnost, vodoodpudivost a stálost. 

Katalog ke stažení