Bavlněné povlečení pro dospělé

Povlečení má velký vliv na dobrý spánek. Když je čisté, voňavé a krásné, pak se hned jinak ulehá a sní. Vyberte si proto u nás nové vybavení do své ložnice. Nabízíme ložní povlečení české výroby ze 100% bavlny, která je příjemná na dotek a velmi snadno se udržuje. Na výběr máte z různých vzorů povlečení pro dospělé, které lahodí oku a umocní domáckou pohodu. 


1 položka

  • Typy katalogů
    • Obrázkový výpis

Povlečení 70x90+140x200 růžové pruhy

  • 399,00 Kč Cena s DPH
 ks

SklademJak často měnit a jak prát povlečení pro dospělé

Během spánku můžete vypotit až 1,5 litru tekutin a navíc je vaše postel rájem roztočů, bakterií, různých nečistot, vlasů, odumřelých buněk apod. Z toho důvodu byste měli mít ve výbavě alespoň dvoje nebo troje ložní povlečení poctivé české výroby a pravidelně ho střídat. Ideální je 1x za týden až 14 dnů, ale někdy je ho třeba vyměnit častěji. Proč, to si přečtěte v článku Jak často měnit povlečení? Co člověk, to názor!

Jakmile sundáte povlečení, vyperte ho v pračce na 60 °(včetně froté prostěradla). Při nižší teplotě byste se totiž nezbavili roztočů (jedněch z nejčastějších alergenů a příčin astmatu). Na ty mimochodem platí i mráz nebo sluníčko. Na jaře a v létě si však dejte při větrání přikrývek pozor na pyl, který by se mohl na povlečení usadit. Raději proto dejte přednost praní povlečení. Vhodný postup se vždy dočtete na štítku se symboly údržby.