Úvod Řada: K 1® CELEBRITY 60

Řada Profesional 60Řada Profesional 60 - aloe veraŘada Optimum 60Řada Exclusive 95Řada Celebrity 60

Výrobky řady K 1® CELEBRITY 60 jsou symbolem zdraví a vrcholu spánku. Jsou z kategorie luxusní přinášející vysokou hřejivost, vyznačují se velmi jemnou povrchovou úpravou, jedinečnou splývavostí a skvělou prodyšností. Jsou zhotoveny z materiálů vynikajících vlastností, které se promítají do užitných vlastností těchto exklusivních prošívaných přikrývek a polštářů, které jsou určeny především pro alergikyPovrchový materiál je ze 100 %ního bavlněného saténu s velmi příjemným omakem, který je vyroben z dlouhovlákenné bavlny. Vyznačuje se vysokou lehkostí, velmi dobrou prodyšností, příjemným hebkým omakem a efektním vzhledem, který je dosažen speciální povrchovou úpravou „supersoft“.
Přikrývka a polštář CELEBRITY Přikrývka CELEBRITY celoroční Přikrývka CELEBRITY thermo Polštář CELEBRITY se zipem
set přikrývka + polštář přikrývka celoroční přikrývka thermo polštář se zipem
Náplň prošívaných přikrývek a prošívaná náplň obalů polštářů je tvořena polyesterovými vlákny s výše uvedenými antialergickými vlastnostmi, které jsou vrstveny v jemných pavučinách do měkkého rouna, které je tepelně systémem thermobondingu, nikoli chemickou cestou, zpevněno. I tato výrobní technologie zajišťuje výrobkům K 1® CELEBRITY 60 100% zdravotní nezávadnost a alergickou neutralitu. Konstrukce prošívané přikrývky je přizpůsobena použitým materiálům, je prošita do velkých půloblouků, čímž je zajištěna nadýchanost a příjemná objemovost, konfekční zpracování olemováním přinese této přikrývce tvarovou stabilitu.
Prošívané přikrývky K 1® CELEBRITY 60 jsou vyráběny ze speciálně vyvinutého polyesterového plnícího vlákna „FILLWELL WELLCARE“ od firmy WELLMAN®, IRSKO, které je nositelem trvalých antimikrobiálních, antiplísňových a antialergenních vlastností a zároveň působí proti roztočům, roztočovým alergenům a mikroorganismům. Trvalé antialergické vlastnosti jsou docilovány již v počáteční fázi výroby tohoto polyesterového vlákna, kdy speciální aditiva – přísady jsou rovnoměrně rozptýleny v celém objemu základní hmoty, ze které je vlákno vyráběno, nejsou tudíž nanášeny pouze na povrch vlákna. Tento výrobní postup zajišťuje trvanlivost docílených antialergenních vlastností i po mnohonásobném praní.
Anatomický polštář CELEBRITY 35x45 CELEBRITY dětský set
anatomický polštář dětský set
Obal polštářů K 1® CELEBRITY je prošit menšími půloblouky, čímž je docílena trvanlivost i při četném namáhání při jeho používání. Klasický polštář je doplněn jemnými dutými silanizovanými polyesterovými vločkami – kuličkami, tzv. syntetickým peřím. Tato náplň umožňuje její každodenní tvarování a provzdušnění naklepáním, všitý zip doplnění či redukci náplně dle individuálních potřeb uživatele. 
Výrobky K 1® CELEBRITY 60 jsou snadno pratelné při 60°C.
Prošívaná přikrývka K 1® CELEBRITY 60 THERMO je konstruována pro chladnější a zimní období. Spojením – olemováním dvou samostatně prošitých vrstev /sendvičů/ tvořených z jemného dutého prostorově tvarovaného polyesterového vlákna s antialergickými vlastnostmi uzavřeného na jedné straně polypropylenovou netkanou textilií a na straně druhé vrchním materiálem, kterým je 100 % jemný bavlněný satén, vznikne vnitřní vzduchová mezivrstva s výbornou tepelně-izolační schopností. Tuto vyjimečnou přikrývku doporučujeme všem, kteří mají rádi větší pocit tepla při spánku nebo těm, kteří touží po hmotnější a objemnější přikrývce, která si zachovává díky použitým jedinečným vstupním materiálům svou vzdušnost a splývavost.
V řadě K 1® CELEBRITY 60 jsou vyráběny anatomické polštáře ve dvou rozměrech 35 x 45 cm a 35 x 60 cm. Obal je stejné konstrukce jako u klasických polštářů a je doplněn tvarovanou viskoelastickou pěnou, která reaguje na teplo a tlak lidského těla. Tento zdravotní polštář poskytuje ideální ergonomické odlehčení páteře a ramenních kloubů a tím přispívá k jejich relaxaci a preventivně působí proti bolestem hlavy. Vzhledem k tomu, že prošívaný obal s antialergickými vlastnostmi má všitý zip, je snímatelný a tudíž se lehce udržuje praním při teplotě 60oC jako všechny výrobky řady K 1® CELEBRITY 60.