Úvod Řada: K 1® OPTIMUM 60

Řada Profesional 60Řada Profesional 60 - aloe veraŘada Optimum 60Řada Exclusive 95Řada Celebrity 60

Řada K 1® OPTIMUM 60 je určená pro celoroční používání s možností praní do 60°C. Svým složením vyhovuje všem parametrům daným pro kvalitní a hygienické spaní, jsou velmi vhodné pro alergiky a astmatiky. Vrchní materiál je velmi kvalitní směsová tkanina polyester/bavlna se speciální povrchovou úpravou, která propůjčuje výrobkům K 1® OPTIMUM 60 velmi příjemný, měkký a poddajný omak.
Přikrývka a polštář CELEBRITY Přikrývka OPTIMUM celoroční Přikrývka OPTIMUM thermo Přikrývka OPTIMUM super thermo
set přikrývka + polštář přikrývka celoroční přikrývka thermo přikrývka super thermo
Náplň prošívaných přikrývek je zhotovena z thermicky pojeného polyesterové rouno složeného ze směsi dutých silanizovaných a prostorově tvarovaných vláken, při výrobě tohoto velmi měkkého rouna se nepoužívají na jeho zpevnění chemikálie.
Prošívané přikrývky K 1® OPTIMUM 60 se vyznačují měkkostí a příjemným komfortem při užívání, náplň a konfekční zpracování olemováním
zaručuje jejich rozměrovou stabilitu a nesléhavost.
Prošívané polštáře jsou plněny pružným dutým polyesterovým vláknem ve formě kuliček, které zabezpečují nesléhavost náplně a jejich schopnost regenerace po vyprání je velmi vysoká. Prošívané polštáře K 1® OPTIMUM 60 lze snadno každodenně provzdušňovat naklepáním a velmi dobře při jejich používání tvarovat dle potřeb uživatele.
Prošívaný polštář OPTIMUM Polštář OPTIMUM s vnitřním vakem 70x90 Přikrývka OPTIMUM duo Přikrývka OPTIMUM letní
polštář bez zipu polštář s vnitřním vakem
přikrývka duo přikrývka letní
Výhodou přikrývek a polštářů řady K 1® OPTIMUM 60 je jejich snadná údržba – běžné praní do 60°C a sušení /dle symbolů na etiketě.
Prošívaná přikrývka K 1® OPTIMUM 60 THERMO je konstruována pro chladnější a zimní období.
Spojením - olemováním dvou samostatně prošitých vrstev /sendvičů/ tvořených z jemného dutého prostorově tvarovaného polyesterového vlákna uzavřeného na jedné straně polypropylenovou netkanou textilií a na straně druhé vrchním materiálem, kterým je směsová tkanina bavlna/polyester, vznikne vnitřní vzduchová mezivrstva s výbornou tepelně-izolační schopností.
Přikrývka OPTIMUM francouzská Přikrývka OPTIMUM francouzská Přikrývka OPTIMUM francouzská Přikrývka OPTIMUM francouzská
přikrývka francouzská